POJEKT SŁODKI SZCZECIN


Jako zdeklarowana ciastkożerczyni swoje uwielbienie do węglowodanów uzewnętrzniam również poza własną kuchnią. Zapotrzebowanie na puste kalorie regularnie zaspokajam w ulubionych punktach na cukierniczej mapie mojego miasta. Ten, kto śledzi Instagram na pewno zdążył zauwazyć, że każdy mój urlop przybiera formę gastrowakacji i pierwsze co robię po przyjeździe na nowe ziemie, to szukam wifi, a nastepnie miejscówek, które oferują dopieszczenie podniebienia. Bardzo często z pomocą w tym zakresie nadchodzą kulinarni blogerzy, dzięki którym udało mi się trafić do prawdziwych perełek. W przypływie wdzięczności postanowiłam ruszyć z projektem SŁODKI SZCZECIN i stworzyć cykl wpisów przedstawiających moją subiektywną listę najwspanialszych punktów z kaloriami w mieście. W każdą niedzielę kategoria SŁODKI SZCZECIN będzie się wzbogacała o opis kolejnej cukierni/ lodziarni/ kawiarni, do której obowiązkowo powinien zajrzeć nie tylko turysta odwiedzający stolicę zachodniopomorskiego, ale i każdy mieszkaniec. Na zakończenie projektu zostanie udostepniony KALORYCZNY PRZEWODNIK PO MIEŚCIE w formie publikacji do bezpłatnego pobrania.
Lato zapowiada się wyjątkowo pysznie! Do zobaczenia już za tydzień w zakładce SŁODKI SZCZECIN :]

 

 

8 Comments

  1. Ciekawa jestem Twojej subiektywnej oceny :) Tak się składa, że ja również na szczecińskiej glebie długo się karmiłam, więc ciekawa jestem, czy mamy podobne odczucia :).

  2. Świetny pomysł, najlepiej gdyby pojawił się taki przewodnik dla każdego większego miasta! <3 Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn itd

  3. Fabryka Lodów na ul. Śląskiej 4 w Szczecinie to miejsce, gdzie można zjeść najlepsze, moim zdaniem, lody w Szczecinie! Polecam szczególnie te o smaku whisky! Wspaniałe lody znajdują się także w Gelatiamo na placu obok katedry, gdzie podawane są nawet lody dla psów – tam polecam smak czekoladowy oraz sorbet mango! Poprawne lody znajdują się również w oddziale Giovanni Volpe.

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Obowiązkowe pole są oznaczone *


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress