DIY – przepiśnik


Ile razy szukaliście godzinami przepisu na sałatkę od cioci Tereski? Ile razy przez pomyłkę wyrzuciliście cenną recepturę na szarlotkę prababci Stasi? Ile razy koleżanka z pracy dyktowała Wam składniki na swoją popisową pieczeń? Mi to się zdarzyło zdecydowanie zbyt wiele razy. Właśnie dlatego wszystkie, trzymane po różnych szafkach i szufladach, karteczki z instrukcjami kulinarnymi postanowiłam zebrać w jednym miejscu – PUDEŁKOWYM PRZEPIŚNIKU. Urocze karty z wyodrębnionym miejscem na składniki oraz przygotowanie zachęcają do wypełnienia, a własnoręczne ozdobienie i spersonalizowanie pudełka sprawia wiele frajdy. To co, zabieracie się do roboty? :]

Oto trzy propozycje na wewnętrzne strony przepiśnika – fantastyczne szablony i bazy na Wasze ulubione potrawy oraz desery (kliknij na wybrane zdjęcie). Po wydrukowaniu można je wpiąć do ozdobionego wcześniej segregatora, przedziurkować i przewiązać wstążką lub wkleić do zeszytu z własnoręcznie przerobioną okładką.

przepisnik-darmowy-do-druku

notes-wizualizacja2

przep

A może wolicie styl amerykański i zdecydujecie się, tak jak ja, na pudełkową wersję przepiśnika? Poniżej ponad 300 różnych kart do pobrania i wydruku. Będą zawsze pod ręką, gotowe do wypełnienia sprawdzoną recepturą.

hsh-tile

Bawcie się dobrze :]

 

4 Comments

  1. Jestem zachwycona i zaraz zabieram się do działania :) Niestety tylko link „przepiśnik do wydruku 4 wzory” nie otwiera mi się poprawnie :(

    • Niestety autor usunął stronę :( Ale polecam link jeszcze niżej z 300 wzorami – sama pobrałam chyba 50 z nich :) Koniecznie pochwal się efektem końcowym! :)

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Obowiązkowe pole są oznaczone *


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress